Za Košice, v ktorých budeme radi žiť


Poviem to na rovinu a hneď na začiatku. Rozhodol som sa kandidovať na primátora Košíc. V komunálnej politike sa pohybujem už niekoľko rokov, bol som súčasťou mnohých dôležitých strategických rozhodnutí, ale aj mnohých sklamaní a teraz prišiel čas, aby som zabojoval o priazeň Košičanov v priamej voľbe.

Dlho som o svojej kandidatúre rozmýšľal, viedol som dlhé rozhovory s manželkou, s dcérami, v Moste aj s najbližšími priateľmi. Rozhodol som sa kandidovať preto, lebo sa mi nepáči, kam Košice smerujú. A mám dve možnosti. Kritizovať alebo zmenu zrealizovať.

Chcem ukázať, že je lepšie sa spájať ako sa hádať. Že starších si treba vážiť a vypočuť a mladým dať šancu.

Na tejto mojej stránke predstavím volebnú víziu a predstavím postupne aj všetkých kandidátov Mostu, ktorí sa rozhodli v Košiciach zabojovať spolu so mnou. Pretože ak nemá primátor v zastupiteľstve väčšinu, nemôže realizovať to, kvôli čomu ho zvolili.

Volebnú kampaň si budem platiť sám, zriadil som si transparentný účet, takže každý uvidí všetky moje transakcie. Do volieb ideme samostatne a verím, že dosiahneme dobrý výsledok. Volebná kampaň bude ťažká, ale teším sa na stretnutia s vami.

Chcem uspieť, pretože viem, že v Košiciach máme na viac.